Помер знаменитий танцюрист Григорій Чапкіс

Помер знаменитий танцюрист Григорій Чапкіс

У Києві у віці 91 рік помер знаменитий танцюрист і хореограф Григорій Чапкіс. Про смерть Чапкіса стало відомо в неділю ввечері з близького оточення Григорія Миколайовича. Сумну звістку повідомив його син у Instagram,- інформує headlines Украина.

Легендарний балетмейстер, народний артист України, лауреат 3-х міжнародних конкурсів, багаторічний суддя шоу "Танці з зірками" 24 лютого відзначив 91 день народження.

Здоров'я українського короля танцю сильно похитнулося наприкінці грудня - в клініку він потрапив з двостороннім запаленням легенів. Перед самим Новим роком Чапкіса виписали, проте напередодні Різдва знову госпіталізували і направили у "Феофанію", де хореограф перебував до 12 січня. А вже 9 лютого Григорій Миколайович знову опинився в лікарні в реанімації через ускладнення після хвороби.

Попри свій поважний вік, відомий хореограф не залишав практику і продовжував блищати на сцені. Так, у 2019-му Григорій Миколайович виходив на паркет, щоб станцювати вальс з актрисою Вікторією Булітко. Тоді цей номер зворушив українців до сліз...

Крім своїх яскравих танцювальних номерів, Чапкіс також був гострий на язик, і за "соковитою" фразою в кишеню не ліз. Хореограф міг відзначитися навіть різкими зауваженнями на адресу деяких учасників "Танців з зірками", а також вразити українців несподіваними подробицями про особисте життя.

Чапкіс у вересні 2020 року одружився вчетверте - обраницею 90-річного балетмейстера стала жінка, яка молодша за нього на 52 роки. Як зізнавався хореограф, саме з нею він хоче прожити решту днів.

Від перших двох дружин у Чапкіса залишилися дочка Лілія і син Григорій (Грег), які продовжують справу батька в Італії та США.

Джерело


Прокоментуйте Як:

Прокоментуйте (0)