Розпочалися «серйозні розмови про великі спільні проекти»,- Ткаченко про українське кіно

Розпочалися «серйозні розмови про великі спільні проекти»,- Ткаченко про українське кіно

У Мінкульті заявили, що близько 8-10% в обороті доходів від кіно займають українські фільми

Міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко в інтерв’ю Радіо Свобода розповів про масовий запуск українського кіно. За його словами, запрацювало повернення певних коштів західним організаціям, які знімають фільми в Україні та розпочалися "серйозні розмови про великі спільні проекти",- інформує headlines Украина.

"Крім масового запуску українських фільмів, що дуже добре, і вже 8-10% в загальному обороті доходів від кіно займають українські фільми, – ми переходимо до якості і до розуміння того, яким чином ми будемо розвивати і яким чином ми будемо співпрацювати з західними партнерами", – сказав Ткаченко.

"Я бачу намагання у тому числі і керівництва Держкіно, і нової ради – працювати прозоріше. І розроблений цілий пакет реформи кінокластеру в країні взагалі (ми скоро це почнемо обговорювати), який включає в себе і навчання, і спільні зйомки, я маю на увазі співвиробництво, і зміни в інфраструктурі", – додав Ткаченко.

І запевнив, що пандемія коронавірусу не чинить перешкоди зйомкам, дозвіл працювати кіногрупам є. "Тут знімалося кілька західних проектів і минулого року, і зараз знімається. Тобто приємно чути, що Захід для себе відкриває Україну", – підкреслив міністр.

Джерело


Прокоментуйте Як:

Прокоментуйте (0)