У Держдумі закликали УЄФА заборонити форму збірної України на Євро-2020 У Держдумі закликали УЄФА заборонити форму збірної України на Євро-2020
Sunday, 06 Jun 2021 00:00 am

Headlines - коротко про найважливіше

!грова форма, в якій збірна України виступатиме на чемпіонаті Європи, стала предметом дискусій через те, що головною особливістю її стало зображення кордонів країни. Депутат Державної Думи Росії Дмитро Свищов висловив надію на те, що УЄФА заборонить збірній України використовувати свою нову форму на Євро-2020. За його словами, в екіпіровці нашої національної команди нібито закладений політичний конфлікт із РФ ,- інформує headlines Украина.

У коментарі виданню "Чемпіонат" чиновник нагадав, що збірні можуть зіграти між собою на першості континенту, і заявив, що на спортивних заходах не має підніматися тема політики.

"Я сподіваюся, що цю форму заборонять. Це висловлення якоїсь політичної позиції, яка відрізняється від позиції нашої країни. Конфлікт закладений з використанням форми. Більш того, наші команди можуть зустрітися. Навіщо виступати на Євро, якщо ти їдеш висловлювати свою політичну позицію? Є міністерства закордонних справ, можна доводити свою позицію іншим способом, а не на спортивних полях. УЄФА мають відреагувати на цю форму та заборонити її. На спортивних стадіонах не має бути місця політичним деклараціям", – поділився своєю думкою Свищов.

Його думку поділяє почесний президент Російського футбольного союзу (РФС) В'ячеслав Колосков: «В УЄФА обов'язково на це відреагують і заборонять форму. Є регламент, де чітко прописано, які символи і прапори можна зображувати. На тренувальній формі вони можуть так зробити, а на бойовій не мають права».

Коментатор Дмитро Губернієв прокоментував нову ігрову форму збірної України більш толерантно.

«Я ставлюся до цього нормально. Україна може там намалювати Аляску, Африку і Антарктиду, без проблем. Кожна країна чого хоче, то і малює. Це ж їх форма. Ось я стою поруч з Олексієм Нємов, він чотириразовий олімпійський чемпіон. А я можу сказати, що я п'ятикратний. Можу ж? Чи буде це правдою - не впевнений. Нехай малюють те, що хочуть. Я ось літаю до Сімферополя і щось не бачу там українських прикордонників », - сказав Губернієв.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко також поділився враженнями від нової форми команди, в якій вона буде виступати на Євро-2020: «Те, що я бачив - так, все в порядку. Мені в ній не грати, грати хлопцям, треба їх думку дізнатися».

Раніше став відомий ігровий комплект збірної України, в якому футболісти будуть виступати на майбутньому чемпіонаті Європи. На грудях форми зображений контур території країни, який включає в себе півострів Крим. У його центрі розташувався герб збірної України. Багато вже назвали це політичною провокацією. У Держдумі закликали УЄФА заборонити цю форму.

Джерело