Вакарчуку приписують роман з новою жінкою після розлучення з дружиною  

Вакарчуку приписують роман з новою жінкою після розлучення з дружиною  

Лідера групи Океан Ельзи і колишнього народного депутата Святослава Вакарчука запідозрили в новому романі. Напередодні він заявив, що розлучається зі своєю дружиною Лялею Фонарьовою після більш ніж 20 років спільного життя. Про це він написав у Facebook,- інформує headlines Украина.

«Сталось так, що після більш ніж 20 років щасливого і насиченого радістю життя, наші з Лялею дороги розійшлись. Причини цього залишаються нашою з Лялею особистою справою», - написав Вакарчук.

За даними Telegram-каналу Культурна пральня, причиною розлучення став новий роман Вакарчука. Повідомляється, що його помітили у Львові з новою жінкою.

«Нашому телеграм-каналу в оточенні музиканта розповіли, що всьому виною нова любов, з якою Вакарчука бачили у Львові. Жінці близько 40 років, вони разом кілька місяців. Ляля розставання переживає важко, і навіть потрапила до лікарні. А ось оточення музиканта каже, що таким піднесеним давно його не бачили», - повідомляється в публікації.

Нагадаємо, Святослав Вакарчук та стилістка Ляля Фонарьова були разом більше 20 років, проте музикант рідко коментував своє особисте життя. Вони разом виховували дочку Лялі від попереднього шлюбу Діану.

Джерело


Прокоментуйте Як:

Прокоментуйте (0)