Співаючий ректор оголосив про завершення кар’єри

Співаючий ректор оголосив про завершення кар’єри

Співак і ректор Київського університету культури Михайло Поплавський оголосив про те, що завершує педагогічну діяльність і музичну кар'єру,- інформує headlines Украина.

Як зізнався артист в коментарі програмі "Світське життя", він планує передати свої повноваження молодому фахівцеві. Свій відхід з шоу-бізнесу він обґрунтував необхідністю вчасно йти зі сцени.

"У мене моторчик в одному місці не зупиняється. Під лежачий камінь коньяк не тече, треба рухатися. Але артист повинен своєчасно піти зі сцени під оплески, а не щоб його виносили ногами вперед. Завжди повинен бути межа і почуття міри", - заявив Поплавський .

Артист і педагог працював ректором Київського національного університету культури і мистецтв з 1993 року по 2015-й. На сьогоднішній день він займає пост "президент вузу". Поплавський також був депутатом парламенту трьох скликань (IV, VII і VIII). Найбільшу популярність Поплавський отримав як співаючий ректор. Він завжди робив яскраві і неоднозначні заяви, наприклад, навесні повідомив, що відкриває в вузі кафедру ТікТока.

Джерело


Прокоментуйте Як:

Прокоментуйте (0)