Михайло Поплавський презентував новий кліп «Українські вареники»

Михайло Поплавський презентував новий кліп «Українські вареники»

У Київському університеті культури відбулася презентація відеоремейку на популярну вже понад 10 років пісню "Українські вареники" (музика і слова Наталії Багмут), а також у відеороботі створили новий тренд UV – ("Українські вареники"), за яким нашу улюблену національну страву пізнаватимуть й за кордоном,- інформує headlines Украина.

"В Україні є свій український шлях і свої українські тренди, – підкреслив Михайло Поплавський. – Ми маємо тримати українську хвилю!"

Режисеркою стала українська топова кліпмейкерка з голлівудською освітою Олена Вінярська. За задумом режисерки, танцівниці у серпанкових рожевих та блакитних сукнях, чепчиках, як у буфетниць, пригощають варениками.

Події відбуваються у своєрідному цукерковому просторі – в такому собі Candy Land, та замість закордонних солодощів – наші солодкі вареники з вишнями.

А ще гумору та бодіпозитиву кліпові додають пухкенькі дівчата з балету "Персики", чиї зачіски-ірокези виглядають, як гребінець самих вареників.

Відеоряд стилізували під 60-ті роки, для цього використали елементи футуризму, а також артисткам нанесли макіяж за типажем популярної в ті часи супермоделі Твіггі.

За словами постановника хореографії, балетмейстера Ростислава Савченко, танець балету мав бути у стилі Барбі, і всі дівчата повинні були рухатись, як справжні ляльки.

Кліп в результаті вийшов доволі еротичним – спочатку дівчата в цнотливій білизні та українських вінках ліплять вареники, а потім уже в цукеркових шатах пригощають. Олена Вінярська жартує, що на зйомках було з’їдено 102 вареники.

Гарно виглядав у кадрі і сам співаючий ректор - як справжня цукерка, в дорогому костюмі кольору фуксії (до речі, відбирали тканину з останньої колекції) та стильних окулярах із дужкою у вигляді літери "В" – Вареник!

"Ідея була така – показати, що українське може бути теж дуже модне, стильне і трендове – унікальне", – каже Олена.

До речі, на презентації гостям показали не лише кліп, а й новий бренд – UV (українські вареники), яким прикрасили і колекцію чемоданів блакитного кольору.

"Я впевнений, що цей кліп користуватиметься популярністю і в Австралії, і в Канаді, і в Африці та Європі – набере не менше 10-ти мільйонів переглядів. Це своєрідна культурна дипломатія в дії, яка представлятиме Україну усьому світові", – зазначив Михайло Поплавський.

До речі, це вже другий кліп із гастрономічної серії, перший "Сало", а незабаром Михайло Поплавський обіцяє презентувати відео на пісню "Український борщ".

Над кліпом працювала велика творча команда Університету культури – візажисти, перукарі, стилісти, реквізитори, режисери, хореографи, постановники тощо.

Режисер – Олена Вінярська. Другий режисер – Михайло Харченко. Оператор-постановник – Дмитро Мислінчук. Хореограф – Ростислав Савченко. Балет та бек-вокал – студентки та випускниці Університету культури.

Джерело


Прокоментуйте Як:

Прокоментуйте (0)